Autobusy a motorky

• Od: Cernej Steve ( ) Autobusy a motorky
    Zdravim, rad bych napsal prirucku pro motorkare a vsechny co jezdi na jednostopych vozidlech jako prasata(hlavne skutrari), aby si vsichni uvedomili, jak spatny vyhled maji ridici autobusu kolem a za sebe, a jak se zachovaji, kdyz jim nejake hovado nahle vjede do cesty z leve nebo spise z prave strany. Vim, ze to vsechny neodradi to dal delat, ale vetsinu by treba mohlo, pokud by si to mohli predstavit, jak to muze dopadnout, a hlavne, kde vsude nejsou ani poradne z busu videt. TIm tedy bych se rad zeptal, zda je v Praze nejaka AS kde maji kurzy na autobus a byli by ochotni si se mnou o vsem popovidat, v pratelskem duchu?

Vloženo 23. srpna 2024 (13:09) uživatelem Cernej Steve ( ) z IP adresy 85.207.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Autobusy a motorky v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.