Přejetí plné čáry

• Od: Ryba ( ) Přejetí plné čáry
    Mám dotaz. Za jakých okolností můžu přejet plnou čáru.

Vloženo 13. července 2024 (20:44) uživatelem Ryba ( ) z IP adresy 37.188.XXX.XXX
    • Od: zk RE: Přejetí plné čáry
      Dobrý den,

odpověď naleznete ve vyhlášce 294/2015 a také v každé učebnici autoškoly, kde jsou vyobrazeny dopravní značky.

Značku je zakázáno přejíždět nebo ji nákladem přesahovat, pokud to není nutné k objíždění, předjíždění cyklisty, odbočování na místo ležící mimo pozemní komunikaci nebo vjíždění na pozemní komunikaci z místa ležícího mimo pozemní komunikaci.

Vloženo 24. července 2024 (11:45) uživatelem zk z IP adresy 77.104.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Přejetí plné čáry v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.