Prominuti poloviny trestu zakazu cinosti rizeni vozidel

• Od: Tomas Svoboda ( ) Prominuti poloviny trestu zakazu cinosti rizeni vozidel
    Dobry den,dnes mi prislo od soudu rozhodnuti o podminenem upusteni od zbytku trestu. Trest mi byl ulozen na dva roky,jak mam dal postupovat a co vse budu muset absoluovat? dekuji za odpoved.

Vloženo 14. května 2012 (11:55) uživatelem Tomas Svoboda ( ) z IP adresy 82.144.XXX.XXX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: Prominuti poloviny trestu zakazu cinosti rizeni vozidel
      Čeká Vás přezkoušení z odborné způsobilosti. To znamená klasickou přihlášku do autoškoly, potvrzení od lékaře a v případě, že jste přišel o všech 12 bodů, i dopravněpsychologické vyšetření. Potom nástup do autoškoly,nějaká ta teorie, zdravověda a jízdy a hurá ke zkouškám. Má to ale háček. V případě prvního neúspěchu mohou následovat jedny opravné zkoušky.

Vloženo 15. května 2012 (22:05) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice
    • Od: autoškola neumann dvůr králove ( ) RE: Prominuti poloviny trestu zakazu cinosti rizeni vozidel
      Dobrý den , pro navrácení řidičského průkazu budete muset absolvovat zkoušku odborné způsobilosti , neboli závěrečná zkouška v autoškole ze všech skupin které máte a které chcete získat zpět , a budete muset také absolvovat dopravně psychologické vyšetření.
      Najděte si v okolí autoškolu ( tam už běžte s výpisem Evidence Karty Řidiče) , zbytek Vám zcela jistě poradí.

Vloženo 14. května 2012 (19:08) uživatelem autoškola neumann dvůr králove ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz
      • Od: tomas svoboda ( ) RE: RE: Prominuti poloviny trestu zakazu cinosti rizeni vozidel
        Dekuji za informaci.

Vloženo 15. května 2012 (12:39) uživatelem tomas svoboda ( ) z IP adresy 82.144.XXX.XXX
        Dekuji za informaci.

Na této stránce je zobrazen příspěvek Prominuti poloviny trestu zakazu cinosti rizeni vozidel v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.