automatická spojka nebo ruční spojka

• Od: Lucka ( ) automatická spojka nebo ruční spojka
    Hledám autoškolu, která by měla auto s ruční nebo automatickou spojkou. A to v Libereckém kraji - nejlépe v Turnově nebo Královehradecký kraj - v Jičině.

Vloženo 25. dubna 2012 (12:49) uživatelem Lucka ( ) z IP adresy 80.188.XX.XXX
    • Od: Autoškola Neumann Dvůr Králové ( ) RE: automatická spojka nebo ruční spojka
      Dobrý den , chcete řidičský průkaz na sk. "B" v automatu nebo řidičský průkaz pro tělesně postižené ruční ovládání ?

Vloženo 26. dubna 2012 (10:47) uživatelem Autoškola Neumann Dvůr Králové ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz
      • Od: lucka ( ) RE: RE: automatická spojka nebo ruční spojka
        Je jedno jestli ruční ovládání nebo automat , hlavně nic na levou nohu. Koukala jsem na vaše stránky, ještě musím promyslet jak to dát dohromady časově, protože zaměstnání mám v Turnově. Ale děkuji, že jste mi odpověděl.

Vloženo 26. dubna 2012 (12:43) uživatelem lucka ( ) z IP adresy 80.188.XX.XXX
        • Od: autoškola neumann dvůr králové ( ) RE: RE: RE: automatická spojka nebo ruční spojka
          jo , v pohodě , to já nemyslel k nám , to by jste měla trochu dál , jen jsem chtěl pro ostatní kolegy ( v Libereckém kraji )vyjasnit o co Vám jde.
          Ale samozřejmě v případě zájmu i my Vám můžeme býti nápomocni.

Vloženo 26. dubna 2012 (15:27) uživatelem autoškola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      • Od: lucka ( ) RE: RE: automatická spojka nebo ruční spojka
        ano , přesně tak.

Vloženo 26. dubna 2012 (12:17) uživatelem lucka ( ) z IP adresy 80.188.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek automatická spojka nebo ruční spojka v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.