zastavení a stání vozidla na vedlejší komunikaci označené průjezd zakázán

• Od: pepa zastavení a stání vozidla na vedlejší komunikaci označené průjezd zakázán
    Chtěla bych se informovat, zda můžu zastavit a stát na vedlejší komunikaci,kde je průjezd zakázán, před vchodem, kde mám trvalé bydliště, abych mohla vyložit a naložit náklad.Při stání na nezbytnou dobu vyložení či naložení, je možný průjezd osobního vozidla, ale není zachována šíře 3m.
    Děkuji .

Vloženo 15. dubna 2012 (09:54) uživatelem pepa z IP adresy 77.237.XXX.XX
    • Od: ondřej horázný ( ) RE: zastavení a stání vozidla na vedlejší komunikaci označené průjezd zakázán
      Nemůžete, vidíte, dobře o pravidlu 3 m víte:-)

Vloženo 22. dubna 2012 (16:22) uživatelem ondřej horázný ( ) z IP adresy 78.80.X.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek zastavení a stání vozidla na vedlejší komunikaci označené průjezd zakázán v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.