cyklisté na silnicích 1.třídy

• Od: pery14 (p***14@se****.cz) cyklisté na silnicích 1.třídy
    Mohou nebo nemohou cyklisté na silnice 1.třídy ?
    Kdysi nemohli, naposledy mohli, ale já už se v těch dodatcích a doplňcích přestávám orientovat. Jdeme mně hlavně o to, jestli nevyšel nějaký dodatek, který by to zakazoval.
    Děkuji P.R.

Vloženo 8. dubna 2012 (10:34) uživatelem pery14 (p***14@se****.cz) z IP adresy 93.181.XX.XXX
    • Od: dochy ( ) RE: cyklisté na silnicích 1.třídy
      Pokud se nemýlím, pak I. nebo II. třída není z pohledu uživatelů důležitá. A nevím o tom, že by někdy byla. Cyklisté nesmí na dálnici, silnici pro motorová vozidla, nebo na místa se zákazem vjezdu pro cyklisty. A zdaleka ne všechny silnice I. tř jsou značeny jako silnice pro motorová vozidla.

Ale já jsem laik ;-)

Vloženo 10. dubna 2012 (13:24) uživatelem dochy ( ) z IP adresy 194.228.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek cyklisté na silnicích 1.třídy v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.