re dotaz

• Od: danuse.krupova ( ) re dotaz
    Při couvání na parkovišti auto narazí do 2 auta které mu zastavilo v trase couvání.Kdo zavinil tento delikt?

Vloženo 16. února 2012 (03:46) uživatelem danuse.krupova ( ) z IP adresy 213.155.XXX.XX
    • Od: AUTOŠKOLA Dvůr Králové nL ( ) RE: re dotaz
      - při couvání řidič nesmí ohrozit ostatní účastníky provozu na pozemních komunikacích !
      - vyžadují-li to okolnosti, zejména nedostatečný rozhled, musí řidič zajistit bezpečné otáčení nebo couvání pomocí způsobilé a náležitě poučené osoby !

Vloženo 16. února 2012 (15:11) uživatelem AUTOŠKOLA Dvůr Králové nL ( ) z IP adresy 80.188.XX.XX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek re dotaz v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.