stání ve slepé ulici

• Od: já ( ) stání ve slepé ulici

Vloženo 15. února 2012 (11:49) uživatelem já ( ) z IP adresy 89.24.XXX.X
    • Od: já ( ) RE: stání ve slepé ulici
      Ještě jsem se chtěl zeptat na stání na konci slepé ulice.Můžu tam stát nezávisle na jízdních pruzích.(třeba tři auta vedle sebe na konci ulice?)zní to divně ale u nás na ulici jsou určité problémy tak jsi chci bít jistý.díky

Vloženo 16. února 2012 (00:07) uživatelem já ( ) z IP adresy 89.24.XXX.X
      • Od: David RE: RE: stání ve slepé ulici
        Zdravím,
        s tím vám mohu pomoci ve stání v ulici s parkováním na konci bohužel ne.

Ale pokud stojíte v ulici, která má od okraje chodníku k druhému celých 6m a po vašem zaparkování zůstává již zmíněných 3,5m, tak se ničeho obávat nemusíte, protože je stanoveno, že od okraje stojícího vozidla k okraji vozovky musí být min. 3m mezera.

Vloženo 11. května 2012 (19:30) uživatelem David z IP adresy 88.146.XXX.X
        • Od: Petr RE: RE: RE: stání ve slepé ulici
          Co je to za blbost? Jak může být slepá ulice jednosměrná? Jako do ní vjedete a už neodjedete? Nebo naopak? :-D Pokud je ulice slepá a je široká 6 metrů, můžete zde zastavit, ale nesmíte zde stát, protože zjevně nezůstanou dva pruhy o šířce 3 metry.

Vloženo 27. srpna 2012 (16:13) uživatelem Petr z IP adresy 78.1.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek stání ve slepé ulici v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.