osvětlení vozidla na přejezdu

• Od: jarier osvětlení vozidla na přejezdu
    Dobrý den! Prosím o bližší výklad k následující větě: Při zastavení vozidla před železničním přejezdem nesmí řidič užít ani potkávací světla, pokud by jimi mohl oslnit řidiče vozidla v protisměru.
    Předem děkuji.
    Pěkný den.

Vloženo 13. února 2012 (11:52) uživatelem jarier z IP adresy 89.111.XX.XXX
    • Od: Autoškola NEUMANN Dvůr Králové ( ) RE: osvětlení vozidla na přejezdu
      no možná postačí jako výklad jeden příklad :

železniční přejezd protíná silnici , která není zrovna na rovince ale je v mírném stoupání a pak by asi bylo nepříjemné čekat než vlak projede pokud by mě protijedoucí vozidlo "oslňovalo" i když jen potkávacími světli .

Vloženo 21. února 2012 (23:00) uživatelem Autoškola NEUMANN Dvůr Králové ( ) z IP adresy 80.188.XX.XX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek osvětlení vozidla na přejezdu v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.