neúspěšné absolvováví zkoušky v termínu

• Od: Olga neúspěšné absolvováví zkoušky v termínu
    Dobrý den,
    absolvovala jsem úspěšně zkušební test a techniku, nicméně jsem byla neúspěšná při jízdách a jelikož jsem již překročila termín šest měsíců od začátku první zkoušky, bylo mi řečeno, že teď bych musela znova absolvovat autoškolu. Chtěla bych se zeptat, zda neexistuje jiná možnost, než zaplatit znova celou autoškolu? Nějaká lacinější verze, pouze jízdy, jsem bohužel ten typ, který se neumí rychle sžít s technikou řízení.

Vloženo 17. ledna 2012 (11:14) uživatelem Olga z IP adresy 85.13.XXX.XXX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: neúspěšné absolvováví zkoušky v termínu
      Bohužel pro Vás, neexistuje. Vše znovu.

Vloženo 17. května 2012 (19:32) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice

Na této stránce je zobrazen příspěvek neúspěšné absolvováví zkoušky v termínu v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.