Rozšíření skupiny z A - 50ccm

• Od: Miloš Rozšíření skupiny z A - 50ccm
    Chtěl bych si rozšířit skupinu z malé motorky na velkou. Řidičák mám přes deset let, kdy se ještě dával ke skupině B zdarma skupina A do 50ccm.
    Zajímalo by mě jak se toto rozšíření bere jestli se dělá celý kurs nebo jako dřív méně hodin jízdy a výuky

Vloženo 2. ledna 2012 (20:45) uživatelem Miloš z IP adresy 90.177.XXX.XXX
    • Od: autoškola dvůr králové nl ( ) RE: Rozšíření skupiny z A - 50ccm
      O trochu méně hodin to je , ale jen výuka , jízdy komplet celé .
      Jízdy 13 lekcí ( + 1 praktická údržba + 2 praktická zdravotka ) výuka 16 (z toho 2 zdravotky a 4 opakování).

Vloženo 2. ledna 2012 (23:06) uživatelem autoškola dvůr králové nl ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek Rozšíření skupiny z A - 50ccm v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.