rychlokurz

• Od: Jana rychlokurz
    dobrý den, je možné dělat rozšíření z A1 na A bez omezení formou rychlokurzu? Pokud ano, za jakých podmínek a za kolik korun?
    Děkuji za odpověď.

Vloženo 30. prosince 2011 (22:35) uživatelem Jana z IP adresy 90.180.XXX.XXX
    • Od: Autoškola Dvůr Králové nL ( ) RE: rychlokurz
      formu rychlokurz zákon nezná :-) Ale samozřejmě Vám autoškola určitě výjde vstříc co do rychlosti získání řidičského oprávnění na A neom.
      Finanční částka je různá podle autoškol ( 5 - 10 tis.) , zatím si vyberte pro Vás v okolí nejpřijatelnější autoškolu , podejte žádost . Počítejte s tím že dříve než začátek dubna nebudou závěrečné zkoušky na "A" (podle počasí).

Vloženo 31. prosince 2011 (02:00) uživatelem Autoškola Dvůr Králové nL ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz
      • Od: Ing. František Stránský ( ) RE: RE: rychlokurz
        v nsší AŠ je zatím příplatek za "rychlokurs" 0.-Kč, jde sice o nadstandart, ale pro AŠ to finanční zátěž NENÍ. Ze Zák. uchazeč musí /a u nás to tak JE!!/ absolvovat stejný počet odježděných hodin jako kterýkoliv žák co dělá kurs třeba 3. měsíce /Zák.umožňuje, aby výuka trvala max. 18. měs./,tak tedy proč navyšovat cenu kursu?? Pochopitelně záleží na majiteli AŠ.
        Je to jeden z možných "legálních" způsobů jak navýšit cenu kursu...Další možnost je stanovení popl. za opr. ZK a kond. jízdu, i na toto by se žáci měli ptát než ZAPLATÍ.
        A další inf.:žák může kdykoliv z tzv. své AŠ KDYKOLIV přestoupit (pokud je nespokojen) do jiné a to i po neúspěšné ZK. "AŠ úmysl. žaka nepřipraví na jízdy a čeká a REJŽUJE z výhazovů, ev. z kond. jízd..., ev.čeká na opakovaný kurs, tzn. opět zapl. celé kursovné...".
        Je to absurdní,hloupé,sprosté, ale už sem se s touto situací setkal. ...
        Přeji VŠEM potencionálním žákům AŠ, prověřte si kam a za jakých podmínek nastupujete, jsou to Vaše peníze!!!
        K Vašemu dotazu-kurs "A",záleží na AŠ a na dohodu s komisařem,aby neumrzl na motorce.
        My skupina AM,A1,A,A-21 letos rozjíždíme a není řečeno, že budou ZK až v dubnu,...,vždy se dá dohodnout,zatím -:)

Vloženo 2. ledna 2012 (19:55) uživatelem Ing. František Stránský ( ) z IP adresy 88.102.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek rychlokurz v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.