vozík pro dítě za kolo

• Od: Marek (ma*****okl@se****.cz) vozík pro dítě za kolo
    Dobrý den ,
    slyšel jsem , že vozík za kolo pro dítě nesmí na silnice. Máme značku ( CROOSER ) pro jedno dítě , který na šířku nepřesahuje 82 cm. Rád bych věděl kde s ním můžu jezdit , nebo jestli ho mám hodit do šrotu. Děkuji za odpovˇěď

Vloženo 15. července 2011 (11:58) uživatelem Marek (ma*****okl@se****.cz) z IP adresy 194.213.XXX.XXX
    • Od: Autoškola NEUMANN (as*****ann@se****.cz) RE: vozík pro dítě za kolo
      Nic do šrotu neházejte , nesmíte na silnici ani na cyklostezku ( cyklostezka se považuje za komunikaci čtvrté třídy - proto ten zákaz ) můžete zatím jen mimo pozemní komunikaci a na soukromé pozemky :-) Ale nebojte , ono se to nějakým způsobem upraví v zákoně tak aby vozíky mohli na cyklostezky . .

Vloženo 17. července 2011 (07:35) uživatelem Autoškola NEUMANN (as*****ann@se****.cz) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz
      • Od: autoškola.malecký ( ) RE: RE: vozík pro dítě za kolo
        SDo šrotu to házet nemusíte, ale zajímalo by mě, kdo povolil prodej těchto vozíků pro děti, když nejsou schválené k provozu na pozemních komunikacích a současná právní úorava jejich použití v provozu to nedovoluje, myslím si, že než se touto otázkou začne někdo zabývat budete mít děti velké a nebudete vozík potřebovat, kdo schválil prodej těchto vozíků???

Vloženo 15. srpna 2011 (16:53) uživatelem autoškola.malecký ( ) z IP adresy 90.182.XXX.X

Na této stránce je zobrazen příspěvek vozík pro dítě za kolo v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.