Brány nad dálnicí

• Od: Klem99 Brány nad dálnicí
    Cestou po dálnici na Bohumín je nad dálnicí asi informační brána kde svítí nejvyšší dovolená rychlost 80km/h a ještě tam svítí jiné nebezpečí . Zajímalo by mne jestli ta 80km/h platí už od té brány nebo až od svislé značky , která je tak o 300m dál . Moc po dálnici nejezdím , tak já to beru jako informaci , že bude snížena rychlost , ale až od značky. Myslím si to správně?
    Děkuji za odpověď .

Vloženo 11. prosince 2011 (18:30) uživatelem Klem99 z IP adresy 31.222.X.XXX
    • Od: dochy ( ) RE: Brány nad dálnicí
      Nejsem znalec, ale podle mne jde o promenne dopravni znaceni, ktere ma platnost jako normalni znacka. Na okruhu kolem Prahy (zvlast u tunelu na te nove casti) je takovych spousta a nejak si nedokazu predstavit, ze by nekdo tu 80 pred tunelem bral jen jako ozdobu.

Vloženo 20. února 2012 (18:01) uživatelem dochy ( ) z IP adresy 194.228.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Brány nad dálnicí v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.