Zaverecne zkousky

• Od: Petros Zaverecne zkousky
    mel sem vcera mit zaverecnou zkousku ale kvuli nemoci jsem nemohl a autoskola mi rekla ze dalsi bude az v prosinci, de to nejak urychlit treba i za priplatek? prijde mi smesne ze by se v praze melo cekat mesic

Vloženo 14. listopadu 2011 (21:18) uživatelem Petros z IP adresy 109.80.XX.XX
    • Od: Autoškola Malecky ( ) RE: Zaverecne zkousky
      Dobrý den, termín zkoušek přiděluje autoškole komisař. Postup v souladu se zákonem je takový,že autoškola požádá komisaře o termín a ten má 15 dnů na to aby tento termín přidělil, v současné době je v Praze nedostatek zkušebních komisařů a tak se termíny nedají moc dohadovat a autoškoly berou co dostanou. Jinak se samozřejmě můžete dohodnout s jinou autoškolou a přejít do jiné autoškoly a udělat zkoušku tam, samozřejmě po dohodě s touto novou azutoškolou, kterýá vám řekne cenu za kterou vás ke zkošce přihlásí.

Vloženo 15. listopadu 2011 (07:15) uživatelem Autoškola Malecky ( ) z IP adresy 90.182.XXX.X

Na této stránce je zobrazen příspěvek Zaverecne zkousky v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.