Parkovaci automat

• Od: Josef Parkovaci automat
    Dobrý den,
    rád bych se zeptal, co znamená svislá dopravní značka s nápisem PARKOVACÍ AUTOMAT a pod nápisem je zelená šipka buď obousměrná, nebo ukazující jedním směrem.
    Je to podobně jako např. u zákazu stání?
    Tzn. že pokud má značka s nápisem PARK. AUTOMAT šipku např. doprava, tak platí placené parkování od té značky směrem vpravo?
    Nebo se jedná pouze o značku, která ukazuje, kterým směrem se vydat zaplatit parkovné?
    V našem městě je totiž v jednom místě automat, opodál je značka s obousměrnou zelenou šipkou a cca o 20m dál je značka s šipkou směrem k dané značce s obousměrnou šipkou. Jedná se mi o to, že i za touto značkou s jednou šipkou pokračují místa k parkování, zda jsou tedy placená, či ne?
    Vypadá to asi nějak takto, viz. následující řádek.
    P značka -> P značka P automat P
    Děkuji.

Vloženo 27. července 2011 (07:59) uživatelem Josef z IP adresy 88.102.XXX.XX
    • Od: Ondřej Horázný RE: Parkovaci automat
      Dopravní značky musí přesně odpovídat vyhlášce č. 30/2001 Sb., jinak nejde o dopravní značku.

Vloženo 4. srpna 2011 (22:03) uživatelem Ondřej Horázný z IP adresy 78.80.X.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Parkovaci automat v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.