kondiční jízdy a dítě s sebou

• Od: Petra S. kondiční jízdy a dítě s sebou
    Platí pravidlo, že při výcviku nesmí být ve vozidle přítomna jiná osoba než učitel a žák i pro kondiční jízdy? Umožňuje zákon mít s sebou na kondiční jízdu dítě, když zrovna nemám hlídání?
    (Volím mezi variantou trénovat s dítětem v autě bez instruktora nebo s dítětem v autě s instruktorem, což mi přijde pochopitelně bezpečnější.)

Vloženo 6. června 2013 (11:24) uživatelem Petra S. z IP adresy 94.112.XXX.XXX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: kondiční jízdy a dítě s sebou
      Pan kolega má pravdu, ale já osobně bych na to nepřistoupil.

Vloženo 10. června 2013 (19:05) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice
    • Od: autoškola neumann dvur kralove ( ) RE: kondiční jízdy a dítě s sebou
      Ja myslim ze se v autoskole urcite dohodnete i na variante s ditetem. Vzdyt prece uz ridicsky prukaz mate , tak hold ridite a vezete kamarada instruktora :-) Pri dodrzeni podminek zadrzneho systemu autosedacky v tom problem vubec nevidim.
      Ale jinak i nadale plati ze pri vycviku sedi ve vozidle jen zak (zadatel o ridicske opravneni) , zkusebni komisar nebo pripadne kontrolni organ.

Vloženo 6. června 2013 (12:39) uživatelem autoškola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek kondiční jízdy a dítě s sebou v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.