autoškola - chopper

• Od: felsuma autoškola - chopper
    Dobrý den,
    můžete mi, prosím, sdělit, kde je možné udělat řidičský průkaz sk. A na motocyklu chopper v okolí Hradce Králové? Děkuji :-)

Vloženo 12. května 2013 (11:18) uživatelem felsuma z IP adresy 90.177.XX.XXX
    • Od: Autoškola Neumann Dvůr Králové ( ) RE: autoškola - chopper
      proč chcete zrovna výcvik na choperu ? :-)

Vloženo 13. května 2013 (16:06) uživatelem Autoškola Neumann Dvůr Králové ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      • Od: felsuma RE: RE: autoškola - chopper
        chci si koupit chopper, to je myslím dost dobrý důvod :-)

Vloženo 15. května 2013 (13:07) uživatelem felsuma z IP adresy 80.188.X.XX
        • Od: Autoškola Neumann Důr Králové ( ) RE: RE: RE: autoškola - chopper
          Chápu , technika a teorie jízdy bude ale stejná i na jiném tipu motocyklu ( trochu jinak je to jen na motokrosové v terénu ) :-)

No hledejte - nevím kdo , většinou máme Suzuki nebo Hondy , Yamahy . . .naháče . . pokud se bavíme o sk. A ( bez omezení )

Vloženo 15. května 2013 (13:49) uživatelem Autoškola Neumann Důr Králové ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
          • Od: felsuma ( ) RE: RE: RE: RE: autoškola - chopper
            Děkuji za reakci :-) Pěkný den :-)

Vloženo 15. května 2013 (15:14) uživatelem felsuma ( ) z IP adresy 80.188.X.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek autoškola - chopper v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.