Práce

• Od: Jakub ( ) Práce
    Dobrý den, právě si chystám na absolvování kurzu pro učitele autoškol a mám v plánu si udělat "velký" učitelský průkaz. Zajímalo by mě, jak je na tom naše autoškolství s počtem učitelů a instruktorů-je jich spíš méně nebo více? A zda-li jsou někde stránky, kam autoškoly dávají volná místa? Případně další místa, kde by se daly vyhledat nabídky autoškol?

Vloženo 7. března 2013 (11:07) uživatelem Jakub ( ) z IP adresy 90.182.XX.XX
    • Od: autoškola neumann dvur kralove ( ) RE: Práce
      Je to asi rozdilne v regionech i v jednotlivych autoskolach . Zalezi podle regionu v kterem bydlite .

Mozna lepsi dotaz na www.autoskol.cz (asociace autoskol) - tam by se vam pripadne nejaka autoskola ozvala , ucitelske opravneni budete asi stejne absolvovat prostrednictvim autoskoly nebo ne ?

Vloženo 7. března 2013 (14:08) uživatelem autoškola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz
      • Od: Jakub ( ) RE: RE: Práce
        Pracuji u Policie a mám v plánu se této profesi věnovat o svém volnu, jelikož sloužím 24h služby 8x do měsíce. A co autoškoly týče, ideální v okrese Kolín nebo Praha,kde pracuji. Jinak ano, samozřejmě kurz budu dělat prostřednictvím autoškoly.

Vloženo 7. března 2013 (17:16) uživatelem Jakub ( ) z IP adresy 90.178.XX.XXX
        • Od: jakub ( ) RE: RE: RE: Práce
          Jinak bedlivě sleduji inzertní portály na internetu a s nabízenými volnými místo od autoškol je to dost bída tedy. Ale v dnešní době co asi čekat jiného :)

Vloženo 7. března 2013 (17:18) uživatelem jakub ( ) z IP adresy 90.178.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Práce v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.