Rada.

• Od: Jaryn ( ) Rada.
    Dobrý den. Jakou váhu může mít obytný přívěs, když největší přípustná hmotnost mého vozidla je 2 355 kg. Vlastním řid.oprávnění skupiny B, vydané před r.2013. Technicky mohu táhnout brzděný přívěs 2 000 kg. Děkuji

Vloženo 26. února 2013 (11:45) uživatelem Jaryn ( ) z IP adresy 194.228.XX.XX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: Rada.
      Vy můžete řídit auto s přívěsem do 3500 kg. Jinak si musíte dodělat sk.E. Co se týče Vašeho auta, tak ideálním obytným přívěsem je Polský karavan N126. Je lehký a celolaminát-nezatéká. Dělali nebžděný i bržděný. Oba můžete. Jem pozor na kolik máte závěs. To je zapsáno ve velkém TP.

Vloženo 26. dubna 2013 (19:37) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice

Na této stránce je zobrazen příspěvek Rada. v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.