Další řidičak

• Od: hoju ( ) Další řidičak
    Dobrý den, chtěl bych se zeptat když pujdu na Cčko a mam Bčko a to cečko nedam u zkoušek vezmou mi papiry i na Bčko?

Vloženo 19. února 2013 (14:03) uživatelem hoju ( ) z IP adresy 213.192.XX.XXX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: Další řidičak
      Je možné, že Vám ho hned neseberou. Já jsem pouze napsal zkušenost s naším komisařem. Doporučuji, aby jste zašel do autoškoly, u které by jste rozšíření požadoval a zeptal se přímo tam na jejich zkušenosti s komisařem.

Vloženo 21. února 2013 (19:21) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice
      • Od: Ondřej Horázný (ond*******azny@se****.cz) RE: RE: Další řidičak
        Pane kolego, upozorněte vašeho komisaře, že takový postup je v hrubém rozporu se zákonem.

Vloženo 21. února 2013 (21:11) uživatelem Ondřej Horázný (ond*******azny@se****.cz) z IP adresy 78.80.X.XXX
    • Od: autoškola novotný ( ) RE: Další řidičak
      Dobrý den, není to pravda - řidičský průkaz Vám neseberou! Ne hned a ne po zkouškách !
      komisař má povinnost nahlásit ,že jste nesložil zkoušky, do 30ti dnů.
      Záleží na něm jak rychle to udělá a pak Vás musí úřed vyzvat k odevzdání průkazu.
      Mezitím máte možnost vždy po 7dnech opakovat. To by jste snad mohl zvládnou (třikrát nebo čtyřikrát).Hodně štěstí !Autoškola Novotný.

Vloženo 20. února 2013 (20:57) uživatelem autoškola novotný ( ) z IP adresy 178.17.X.XX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Novotný, Ohrobec - http://www.autoskolanovotny.com
      • Od: autoškola novotný ( ) RE: RE: Další řidičak
        Omlouvám se - překlepl jsem se : oprava vždy po 5ti pracovních dnech !Autoškola Novotný.

Vloženo 21. února 2013 (06:47) uživatelem autoškola novotný ( ) z IP adresy 178.17.X.XX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: Další řidičak
      Pokud nesložíte zkoušku, tak Vám zadrží ŘP do doby, než složíte opravnou zkoušku. Někde to dělají tak, že ŘP zadrží až na podruhé.

Vloženo 20. února 2013 (20:40) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice

Na této stránce je zobrazen příspěvek Další řidičak v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.