Nová sekce - poradna/diskuze

• Od: admin ( ) Nová sekce - poradna/diskuze
    Dnes došlo ke spuštění nové služby v rámci webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz, a to sice Diskuze. Návštěvníkům poslouží především jako poradna v oblasti autoškol.

Do diskuze se může zapojit kdokoliv - pro vložení příspěvku je nutné vyplnit platnou e-mailovou adresu (běžní návštěvníci) nebo být přihlášen (provozovatelé autoškol).

Na vložené dotazy mohou odpovídat i provozovatelé autoškol (stačí se přihlásit běžným způsobem), čímž je na rozdíl od jiných diskuzí garantována kvalita odpovědí i na odborné otázky.

Samozřejmě je zde prostor i pro dotazy nebo podněty týkající se těchto stránek.

Vloženo 13. července 2011 (13:51) uživatelem admin ( ) z IP adresy 94.113.XX.X

Na této stránce je zobrazen příspěvek Nová sekce - poradna/diskuze v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.