Autoškola Špalek, Jaromír Špalek

kontaktní údaje

MottoJezdi s Mírou

Popis autoškoly

Autoškola Jezdi s Mírou je nová autoškola v Havlíčkově Brodě provozovaná Jaromírem Špalkem přezdívaným Mírou. Jak říká známé rčení „Pijte s mírou“, které nabádá k opatrnému pití. My říkáme: „Jezdi s Mírou“, neboli naučte se řídit bezpečně a s rozvahou, abyste se vždy na silnici cítili jistě a neohrožovali sebe ani druhé.

Autoškola se nachází ve městě Havlíčkův Brod a nabízí kurz výuky řízení motorových vozidel skupiny B, doplňovací výuku a kondiční jízdy. Je vybavena moderním vozidlem typu Golf 7. Teoretická výuka je vyučována formou individuálního studijního plánu, což znamená méně hodin strávených v učebně. Z obvyklých 34 hodin se jedná o pouhých 9. Výuka probíhá formou samostudia, které je doplněno povinnými konzultacemi. Konzultace jsou omezeny na 5 žáků, takže se nemusíte bát na cokoliv zeptat. Učebna se nachází v centru města v parku Budoucnost, což nabízí lehce dostupné a příjemné prostředí pro vaše studium.

Vozový park osobní automobil:

Autoškola Špalek - navigace