Autoškola K5 - hodnocení a reference

Prezentace této autoškoly je v tuto chvíli aktualizována - některé údaje proto nemusí být aktuální.

Hodnocení autoškoly K5

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola K5 < <

Autoškola spolu s instruktorem byla skvělá. Skvělá příprava na závěrečné zkoušky a individuální přístup.

vloženo: 16. září 2024
vložil: Rafael ,

Průběh kurzu vše v pořádku, komunikace super, příprava na zkoušky u p.Kvinty i podpora z jeho strany byly perfektní. Spousta rad ke zkouškám i ježdění. Mohu srovnat s druhou autoškolou, ze které jsem odešla kvůli přístupu a tahání peněz navic za jizdy… nejvíc jsem byla spokojena s přístupem vyučujícího. Určitě mužů doporučit ostatnim a již jsem i doporučila známým, kteří si chtějí udělat řidičák v klidu a s profesionálním přístupem. Moc děkuji za podporu, rady a přístup &#128521;&#128591;
vloženo: 16. září 2024
vložil: Beata,

Pokud máte s autoškolou K5 osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola K5 < <

Autoškola K5 - navigace