Psychotesty pro řidiče Praha

• Od: Petr Gandalovič ( ) Psychotesty pro řidiče Praha
    Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s paní Mgr. Petrou Meisnerovou - www.psychotesty-praha.cz . Jsem vybodovaný a budu teďka žádat o řidičský průkaz. Objednal jsme se k ní na příští týden a mám z toho celkme strach :) Máte s ní někdo zkušenosti. Byl někdo z Vás na psychotestech? Co vše a jak se vyšetřuje? Díky za rady. Petr

Vloženo 14. června 2013 (17:51) uživatelem Petr Gandalovič ( ) z IP adresy 94.113.XX.XXX
    • Od: Terka RE: Psychotesty pro řidiče Praha
      Taky už mám dopravní psychotesty za sebou.. Bála jsem se toho jako blázen, byla jsem
      nervózní, ale vlastně docela zbytečně. Testy byly hotové docela rychle, hned jsem se dozvěděla, že jsem prošla.
      Tady máte přesný průběh vyšetření:
      Hodně štěstí všem, kdo se teprve chystáte. :)

Vloženo 1. dubna 2016 (13:11) uživatelem Terka z IP adresy 46.135.XXX.X
    • Od: truck_forever RE: Psychotesty pro řidiče Praha
      Pokud ti jde jen o to projít, tak no problemo :) ... nicmene dle webových stranek a toho jak vse probehlo to na me pusobi jen jako dobry zdroj prijmu pani psycholožky. Ja mel za to, ze tyto psychotesty se zavedly aby se oddelilo zrno od plev :) .... pripadne aby to byla jakesi tytyty na nezodpovedne ridice .... ale takovymto zpusobem si z toho nikdo hlavu delat nebude a psychotesty se rozhodne strašákem nestanou. Ale nechci házet všechny do jednoho pytle, urcite jsou psychousi, kteří to berou zodpovědněji.

Vloženo 20. září 2013 (23:31) uživatelem truck_forever z IP adresy 78.24.X.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Psychotesty pro řidiče Praha v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.