Závěrečné zkoušky když nemám 18 ???

• Od: pavli Závěrečné zkoušky když nemám 18 ???
    Dobrý den,
    poradil by mi někdo zda můžu dělat závěrečné zkoušky skupiny B pokud mám těsně před 18. Je to povolené nebo není? Slyšela sem že můžu dělat závěrečné až dva dny po 18tinách.

Děkuji za každou radu ;)

Vloženo 13. června 2013 (14:31) uživatelem pavli z IP adresy 212.111.X.XX
    • Od: autoškola neumann dvur kralove ( ) RE: Závěrečné zkoušky když nemám 18 ???
      Autoskola muze ukoncit vycvik nejdrive v den dovrseni pozadovaneho veku , tedy 18 let. Teoreticky v ten den muzete ke zkouskam

Vloženo 13. června 2013 (19:24) uživatelem autoškola neumann dvur kralove ( ) z IP adresy 89.24.X.X

Na této stránce je zobrazen příspěvek Závěrečné zkoušky když nemám 18 ??? v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.