VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » úvodní stránka

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Vítejte

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz - unikátním projektu zaměřeného na autoškoly působící v České republice:

• Provozovatelé autoškol zde mohou bezplatně prezentovat nabídku svých služeb.
  • Budoucí žáci autoškol si zde vyberou autoškolu podle svých představ a s vlastními zkušenostmi se následně mohou podělit s ostatními - autoškolu ohodnotit.

Novinky na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Nejnovější příspěvky v Diskuzi:

• Katdetofa:: Nedoporučuji, přerušila synovi , mel jen stres z jízd a to je klidný člověk, ještě vyhrožoval ze si stěžuji na řvaní a požene to dál, tak jsem řekla...[zobrazit celý text]
    22. dubna 2024 (22:12)
  • Jakou rychlostí se zde má jet :: 1) značka vesnice 2) značka 70 3) značka konec všech zákazů 4)jakou rychlostí se zde má jet???[zobrazit celý text]
    15. dubna 2024 (20:24)
  • Mohu přijít o jiné skupiny?:: Dobrý den, chtěl bych si dělat více skupin naráz, konkrétně A2, B, CE. Testy problém nebudou, ale zajímá mě, co by se stalo, kdybych neudělal jízdy...[zobrazit celý text]
    12. dubna 2024 (15:27)
  • prednost na krizovatce s ostruvkem:: kdo ma na teto krizovatce prednost, kdyz jedu po Pruhonicke a chci odbocit doprava stejne jako bile auto. Mate mne ostruvek a to, ze pri napojeni se...[zobrazit celý text]
    9. dubna 2024 (12:43)
  • ZOBRAZIT DISKUZI

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení):

• Autoškola Milan Bouda (okres Mladá Boleslav) : Autoskola Milan Bouda je skvělá volba pro ty, kteří hledají přátelský a pozitivní přístup k výuce řízení. Jejich instruktoři jsou trpěliví, ochotní a vždy se snaží najít individuální přístup k každému žákovi. S jejich pomocí se cítíte podporovaní a jistě se naučíte nejen řídit, ale i bezpečně a sebevědomě se pohybovat na silnicích.
    25. dubna 2024 (16:03)
  • Autoškola Jiří Odstrčilík (okres Zlín) : Autoškola je naprosto super. Jelikož jsem přestupoval z jiné autoškoly velmi jsem se bál že znova budu mit smůlu na instruktora ale opak byl pravdou. Po své první hodině jsem byl nadšený, přístup instruktora byl úžasný. Jízdy jsem si užíval a věřím že jsem se opravdu naučil jezdit a dávat pozor. Celý přístup byl fajn a plánování jízd naprosto bez problému. I touto cestou chci poděkovat
    25. dubna 2024 (14:04)
  • Autoškola P+R (okres Praha 7) : Autoškolu může jen vřelé doporučit. Výtečně mě připravila na řízení po silnici nejen z teoretické stránky ale i praktické. Vedení a tým instruktorů jsou velmi přátelští a vždycky ochotní poradit nebo pomoct. Teoretické hodiny jsou velmi přínosné, taký je skvělé doplňuje studovna na webu autoškoly. Jako instruktora jsem měla Libora, který je profesionálem v tom, co dělá. Vždycky všechno v pohodě vysvětlil, na jízdy jsem si těšila. Mám pouze dobrou zkušenost s autoškolou a budu na ni vzpomínat v dobrém.
    25. dubna 2024 (08:53)
  • Autoškola DISK (okres Ústí nad Labem) : Skvělá autoškola :) asi nejsem žádný retard, nebo dřevák, ale tuto autoškolu jsem zvládl na poprvé a v rekordním čase měsíc a půl :-) všem doporučuji....
    25. dubna 2024 (08:40)
  • Autoškola Žižkov (okres Praha 3) : Kdyz se u nas v ulici otevrela dalsi pobocka zname Prazske autoskoly,brala jsem to jako posledni vyzvu, se konecne dokopat k opraseni meho ridicskeho "umu". Nekolik tydnu jsem sbirala odvahu a pak vyrazila do autoskoly se prihlasit na kondicni jizdy. V aute jsem nesedela za volantem asi 20 let a strach jsem mela opravdu giganticky! Ochotna pani v kancelari me dala na vyber z nekolika aut a jelikoz mame doma Octavii tak byla volba jasna. Na prvni jizde by se ve me krve nedorezal. Byla jsem cela ztuhla a ani vlastnim jmenem jsem si nebyla jista. Nicmene instruktor byl vesela kopa a po nejakem case jsem zacala citit ze to s nim i pujde. Vse me neustale znova a znova vysvetloval. Jeho trpelivost je neuveritelna. Na dalsi jizdy jsem se uz i tesila a dnes mam diky ridicaku novou praci. Dekuju moc!!!
    25. dubna 2024 (08:21)
  • VÍCE HODNOCENÍ AUTOŠKOL - podívejte se na další hodnocení autoškol
  • VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - ohodnoťte svou autoškolu i Vy
  • zobrazovat zde i neautorizovaná hodnocení

Nově aktualizované autoškoly:

Nově přidané fotogalerie:

Katalog autoškol

V katalogu autoškol naleznete autoškoly působící v České republice. Všechny autoškoly lze díky přehledným výpisům vzájemně porovnávat, což umožňuje rychlé nalezení autoškoly vyhovující právě Vám.

Katalog autoškol:

Po výběru autoškoly si vyplňte přihlášku do autoškoly. Všechny tiskopisy a detailní informace potřebné k přijetí do autoškoly jsou přehledně uvedeny na www.prihlaska-do-autoskoly.cz.

Zajímavé tipy

www.autodoc.cz - zde si můžete vybrat vše pro své auto.

Mnoho užitečných věcí pro opravy automobilů najdete na Rexbo.cz.

Ostatní praktické informace

Kromě detailních informací o autoškolách zde najdete i řadu dalších užitečných informací - navštivte sekci Praktické info a uvidíte sami. Pro přípravu na teoretickou část závěrečných zkoušek v autoškole Vám doporučujeme procvičovat autoškola testy online. Můžete se také podívat na dalších projekty pro autoškoly, a to včetně slovenských autoškola testů.